Címlap Baranya ITT A TAVASZ?...

ITT A TAVASZ? Kibújt az első hóvirág!

Az enyhe időjárás lehet az oka annak, hogy idén már januárban lehet látni helyenként hóvirágot!

Az ország több részén, de Pécsett is látták már a tavasz hírnökét – írta az idokep.hu.

Ne vigyük haza!

A hóvirág 2005 óta védett növény, eszmei értéke 10 ezer forint. A tilalom a virágon túl a föld alatt megbújó hagymára is érvényes.

Ha Ti is láttatok hóvirágot, szívesen nézegetünk egy pár fotót kommentben!