Az iskolában más nem tapasztalt magán tüneteket, illetve további megbetegedésről sem tudni – jelezte az Új Harkányi Híreknek Kiss József Levente, az intézmény vezetője.
Az érintett szülőket az osztályfőnök és a hatóságok is értesítették további teendőikről, az osztály valamennyi tanulója elővigyázatosságból házi karanténba került.














