Június első napjával, azaz keddtől ismét fizetős Siklóson is a parkolás. A díjak a korábbi évekhez képest nem változnak.
A kormány még korábban rendelkezett arról, hogy a parkolási díjak és a bérletek árai csak akkor emelkedhetnek, ha arról az önkormányzatok vagy azok cégei 2020. október 31. előtt határoztak, így a legtöbb helyen, például Siklóson is, a tavalyi évben megszokott díjszabással kell számolni.
A siklósi parkolással kapcsolatos tudnivalók a város honlapján, ITT találhatóak.
Kiemelt képünk illusztráció.

















