Címlap Baranya Két évvel eze...

Két évvel ezelőtt ilyenkor lett Európa Fája a havihegyi mandulafa

Kővári János továbbá videójában elmondta, hogy egy szép, zöld jövőt képzeltek korábban, amiben a mandulafa lett volna ékköve. Viszont úgy látja, hogy azóta ez a gondolkodás megváltozott, és inkább ritkítják a fákat a városban.

Maga a havihegyi mandulafa márciusban kezdett el kivirágozni, képünk két héttel ezelőtt készült róla:

A pécsiek kedvenc fája a műveltség és örök megújulás szimbóluma is.