A kozármislenyi polgármester bejegyzésében elmondta, hogy egyik családtagjának koronavírus-fertőzésre utaló tünetei miatt október 29-én magán úton elvégeztetett egy „orr-garat mintás tesztet”. A teszt pozitív eredményt mutatott.
Erről tájékoztattuk a háziorvost, az illetékes népegészségügyet, jegyző asszonyt. A tipikus tünetek mára már nálam is jelentkeztek (közepesen erős láz, száraz köhögés, levertség), most várjuk a hivatalos tesztelést, addig is önkéntes karanténba vonultam. Otthonról dolgozom tovább, a személyes jelenlétet igénylő ügyekben alpolgármester asszony helyettesít!Kérem mindenkitől, hogy fokozottan figyeljen magára, aki teheti teszteljen, vigyázzunk egymásra.
– olvasható Bíró Károly facebook oldalán.
Kiemelt képünk Bíró Károly facebook oldaláról származik.



















