Címlap Baleset Megint elütöt...

Megint elütöttek egy gyalogost Pécsett

Újabb gyalogost sodort el az autós

Egy héttel ezelőtt az Ágoston téren gázoltak el egy gyalogost a templom előtti zebrán. Szerdán ismét gyalogosgázolás történt a reggeli órákban az Ágoston tér felett, viszont nem gyalogátkelő helyen – tudtuk meg a rendőrségtől.

A gyalogos az úttesten szeretett volna átkelni, amikor megtörtént a baleset, információink szerint nem szenvedett súlyosabb sérüléseket.

Baleset Uránvárosban

Majdhogynem egyidőben pedig Uránvárosban, a Makay István úton egy kisbusz és egy személygépjármű ütközött össze. A helyszínre a mentők is kiérkeztek.