Címlap Baranya Mohácson adtá...

Mohácson adták át a Szent Száva Díjat és a Thököly Száva Díjat

A Szent Száva Díjat idén dr. Lásztity Alexandra gyógyszerész (Budapestről) és a dunaszekcsői Vukovits Cvéta történelemtanár és helytörténész kapott.

A Thököly Száva Díjat a beremendi Márits Istvánné és a sombereki Perkatlits Ljubica vehette át. A Szerb Országos Önkormányzat elnökének elismerő oklevelét Varga István Tamás, Battonya Város Önkormányzatának jegyzője érdemelte ki.

A díjátadón fellépett a Poklade zenekar valamint a Magyarországi Szerb Színház művészei.

Kiemelt képünk forrása: Mohács Város Önkormányzatának facebook oldala.