Az elmúlt héten az előző év hasonló időszakához képest hárommal csökkent a sérüléses balesetek száma,
összesen 33 közlekedési baleset történt,
amelyből kilenc személyi sérüléssel járt. Utóbbiak közül egy volt halálos kimenetelű, egy esetben súlyos, 10 pedig könnyű sérüléssel végződött.
Ismét a főbb baleseti okok között szerepel
a gyorshajtás és a követési távolság be nem tartása.
A rendőrség egyúttal arra is felhívta a figyelmet: a következő napokban is mindenki legyen előzékeny és türelmes, illetve senki se fogyasszon alkoholt, ha volán mögé ül.
Kiemelt képünk illusztráció.


















