Címlap Baranya Pécsváradi fo...

Pécsváradi focisták: további fertőzött van

Facebook posztban jelentette be a város polgármestere, hogy újabb pozitív esetet találtak a pécsváradi focisták között.

„További egy fővel, hétre, emelkedett a pozitív tesztet produkálók száma. Reméljük, hogy ez a folyamat abbamarad, sportolóink mihamarabb meggyógyulnak és kikerülhetnek a karanténból.

A fertőzöttek között továbbra sincs pécsváradi lakos és komolyabb tüneteik sincsenek játékosainknak. Azt is szeretném közölni, hogy ezen felül nincs Pécsváradon más fertőzött polgár!

Az általam kiadott adatok a mértékadóak, más találgatásoknak nincs semmi alapja – írta Zádori János.

https://www.facebook.com/zacizaci/posts/3270044056418419