Címlap Baranya Pénteken átad...

Pénteken átadták, szombaton már megrongálódott Mohács új szoborcsoportja

Pávkovics Gábor, Mohács polgármestere közösségi oldalán arról számolt be: a kamerák felvételei szerint nem szándékos rongálásról van szó, a jelek szerint sokan felmásztak a szoborra, hogy ott fotózzák magukat, emiatt letörtek a ragasztások.

A város vezetése már értesítette a szakembereket, hogy erősítsék meg a lábtartókat, hogy a jövőben ilyen eset ne forduljon elő és hamarosan egy táblát is elhelyeznek a szobor mellett, arra figyelmeztetve mindenkit, hogy ne másszanak fel az alkotásra.

Kiemelt képünk forrása Pávkovics Gábor facebook oldala.