Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte az 3000-et, immáron 3655 megbetegedést regisztráltak. Újabb 123 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.

Az aktív fertőzöttek száma 99 202 fő.
Jelenleg 6690 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 518-an vannak lélegeztetőgépen.




















