Címlap Baranya Több rendőrre...

Több rendőrrel találkozhatunk az utakon

A megyei rendőrfőkapitány szombaton 0 órától március 31-én 24 óráig rendelte el a fokozott ellenőrzést Baranya megyében. A cél, hogy kiszűrjék a jogsértő cselekményeket, illetve megelőzzék, megszakítsák amennyiben az szükséges.

Kiemelt képünk illusztráció.