Címlap Baranya Továbbra is z...

Továbbra is zárva van a mohácsi városháza

A napokban a Magyar Közlönyben megjelent az a kormányrendelet, aminek az értelmében a koronavírus-járvány miatt meghosszabbították a védelmi intézkedéseket, április 19-ig.

Ez azt jelenti, hogy a Mohácsi Polgármesteri Hivatalban április 19-ig szünetel az ügyfélfogadás. Akinek halaszthatatlan ügyet kell intéznie, az telefonon, e-mailben, postai úton vagy az ügyfélkapun keresztül intézheti azt el.

Kiemelt képünk illusztráció.