Címlap Baranya Újabb negatív...

Újabb negatív rekord: 29 beteg hunyt el egy nap alatt

Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte az 1000-et, immáron 1124 megbetegedést regisztráltak. Egy nap alatt újabb 29 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.

Az aktív fertőzöttek száma 28 052 fő

Az Operatív Törzs jelenleg 48 óvodában és 24 iskolában rendelt el rendkívüli szünetet, 188 osztálynál és 9 teljes iskolánál pedig digitális munkarendet a koronavírus-megbetegedések miatt.