Címlap Baranya Veszettség el...

Veszettség elleni oltás: lejárt a türelmi idő

A NÉBIH tavaly márciusban rendelkezett arról, hogy a járvány miatt a rendszeresen oltott ebek esetében nem büntetik az évente esedékes veszettség elleni oltás elmaradását.

Pécsett egyébként egészen június elejéig tartanak az összevezetett oltások, minden városrészben hirdettek időpontot a kutyák immunizálására, erről korábban ITT írtunk.

Mohácson pedig a hétvégén várják a kutyákat és gazdáikat az állatorvosi rendelőkben, arról, hogy pontosan hol oltják kedvezményesen a mohácsi ebeket a város weboldalán tettek közzé tájékoztatót, amit EZEN a linken talál.

Kiemelt képünk illusztráció.