Végre! Három hét múlva autópálya-átadás!
Szeptermber 26-án adják át a horvátok a magyar határ és Pélmonostor közötti szakaszt.
Hamarosan átadhatják az M6-os autópálya horvátországi folytatását!
De mégis miért kell még két hónapot várni megnyitásra?
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
Radikálisnak tűnő, Európában példátlan intézkedések jöhetnek.
Egészen augusztus végéig.









