Ilyen is lehetett volna a Dzsámi
Kilátótorony és harangjáték is lett volna. 21-en pályáztak az átépítésre a harmincas években....
Egy utas megsérült. A bajt okozó közlekedő megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.








