Baranyai rendőrök részesültek jutalomban és elismerésben
Ünnepi állománygyűlés zajlott a vármegyei rendőr-főkapitányságon.
ÜGYES: 41 millió forint jutalmat osztogattak szét a pécsi önkormányzati cégben
Ahol a cégvezető fizetése egyébként az évi 40 milliót súrolja.
Baranyai rendőröket díjaztak és jutalmaztak
Ünnepi állománygyűlést tartottak a főkapitányságon.
Baranyai rendőrök munkáját ismerték el
Előléptetéseket és jutalmakat is kaptak.
53 millió forintos jutalmat oszt szét a pécsi önkormányzat
A járvány miatti védekezésben résztvevők kapják majd, egyszeri, nettó 25 ezer forint formájában.
Fizetésükön felül sok milliós bónuszt is hazavihetnek egyes önkormányzati cégvezetők
Se a koronavírus-járvány miatti lezárások és leállások, se az emiatt beütött gazdasági megtorpanás...
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...















