Különleges installációt építenek a pécsi egyetemisták
A PTE-s hallgatók a Múzeumok Éjszakáján kezdik el megépíteni a Vasarely Múzeum előkertjében.
Egy utas megsérült. A bajt okozó közlekedő megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.







