Ahogy máshol, úgy a Lauber mellett sem épült meg a pécsi uszoda. Reméljük, egyszer csak összejön!
Ha nem is a sportcsarnok helyére, de mellé valóban terveztek uszodát.
Egy utas megsérült. A bajt okozó közlekedő megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.








