Tovább romlott Pécsett a levegő minősége
Közel 23 településen kifogásolt a levegő ma Magyarországon.
Aminek jót tett a koronavírus: a pécsi levegő
Nagyobb városokban 35 százalékkal is csökkent a levegő szennyezettsége márciusban és áprilisban.
Pénzbüntetésre ítélték.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...











