Bajnoki döntősök a pécsi lányok – ez bizony már Euroligát ér!
Két meccs alatt lezárták az elődöntőt.
Könyörtelenek a pécsi lányok: megint kiütötték az ellenfelüket
Kereken negyven pont lett a különbség.
Jó kiindulópont: a harmadik helyről várják a folytatást a pécsi lányok
Jöhet a rájátszás és a Magyar Kupa-döntő!
Regenerálódnak a pécsi lányok, és persze készülnek a rangadókra!
Dübörög a munka a bajnoki szünetben is.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
Radikálisnak tűnő, Európában példátlan intézkedések jöhetnek.
Egészen augusztus végéig.

















