Egészségügyi dolgozók munkáját ismerték el Semmelweis-nap alkalmából
A Klinikai Központ 120 munkatársa kapott kitüntetést.
Pécsi egészségügyi dolgozókat díjaztak a Semmelweis-napi ünnepség keretében
A legjobbak munkáját értékelték.
Le a kalappal: számos pécsi egészségügyi dolgozó kapott elismerést
Semmelweis Ignác napján.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
Radikálisnak tűnő, Európában példátlan intézkedések jöhetnek.
Egészen augusztus végéig.












