Bronzéremmel jöhetett haza a két pécsi tehetség a világbajnokságról!
Jól muzsikál a pécsi utánpótlás-nevelés.
Itt egy újabb pécsi világbajnok: Tóth András lőtte a döntőben a győztes gólt!
Az elődöntő hajrájában a víz alá nyomta a szerbeket.
Egy utas megsérült. A bajt okozó közlekedő megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.









