Kivágták a beteg fákat a Pécs és Orfű közötti útszakaszon
Véget értek a balesetmegelőző munkálatok.
Az ünnepek miatt feloldják az egyirányúsítást a Kemény Zsigmond utca északi részénél
30 km/h sebességkorlátozás lesz érvényben.
Pénzbüntetésre ítélték.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...









