Négy éve ilyenkor üresek voltak a pécsi utcák!
Emlékeztek még amikor a Covid-járvány miatt katasztrófafilmbe illő üresség uralkodott Pécsen?
Emlékeztek még? Katasztrófafilmbe illő üresség uralkodott Pécsen!
Két éve húsvétkor szinte mindenki otthon maradt. Mutatjuk, milyenek voltak az üres utcák!
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.









