Dömötör Csaba hozzátette: a 16-18 évesek oltására az érettségik után, tehát május 10-e után kerülhet sor.
Ebben az esetben is regisztrációra van szükség, ezért arra kérjük a 16-18 év közöttieket és szüleiket, hogy ha még nem tették meg, akkor regisztráljanak – mondta.
Ezzel a regisztrációval lehet majd online jelentkezni a jövő heti oltásokra. Megjegyezte: a 16 és 17 évesek esetében az oltásoknál szülői hozzájáruló nyilatkozatra is szükség lesz.




















