Címlap Egészség Dékáni dicsér...

A PTE Reumatológiai és Immunológiai Klinikájának három munkatársa dékáni dicséretben részesült.

 

Ságiné Balaton Boglárka ápolásszakmai igazgatóhelyettes, Jakabné Hamar Anett diplomás ápoló és Kiss Margit ápoló – a mai napon dékáni dicséretet vehetett át áldozatos munkájáért, elhivatottságáért és kiemelkedő szakmai teljesítményéért.

Gratulálunk!