A PTE Reumatológiai és Immunológiai Klinikájának három munkatársa dékáni dicséretben részesült.
Ságiné Balaton Boglárka ápolásszakmai igazgatóhelyettes, Jakabné Hamar Anett diplomás ápoló és Kiss Margit ápoló – a mai napon dékáni dicséretet vehetett át áldozatos munkájáért, elhivatottságáért és kiemelkedő szakmai teljesítményéért.
Gratulálunk!


















