Címlap Egészség Kővári vitami...

Kővári vitaminokat ajándékozott a hátrányos helyzetűeknek

Kővári János a facebook bejegyzésében arról ír,

karácsonyi ajándékként megajándékoztam őket vitaminokkal, amelyekkel megelőzhetik a betegséget. Sok civil szervezet, köztük a Kethanipe Egyesület is segíti az itt élőket ruhákkal, élelmiszerrel is.

– Fontos, hogy ne csak ilyenkor gondoljunk rájuk, ezért innen is megszólítom a városvezetőket, hogy folytassák azokat a felzárkóztatási és esélyteremtő programokat, amelyeket 10 éve megkezdtünk. Ezek ugyanis tartós segítséget jelenthetnek a nehéz sorban élőknek – írta Kővári János.

Kővári János hangsúlyozta: minden pécsi polgár ugyanannyit ér, ezért mindenkihez egyforma tisztelettel és megbecsüléssel kell fordulni.