Lázár János építési és közlekedési miniszter ígéretet tett arra, hogy napokon belül a kormány elé viszi az új pécsi Szív- és Érgyógyászati Centrum megvalósítását – közölte Cziráki Attila közösségi oldalán.
A pécsi Szívcentrum vezetője szerint
„ez nemcsak egy politikai gesztus, hanem valódi esély arra, hogy egy olyan egészségügyi beruházás valósuljon meg Pécsett, amely életeket menthet, és évtizedekre előre meghatározza a régió ellátását”.
A professzor teljes posztja itt látható:
Pár napja az egészségügyi államtitkárnál járt Cziráki Attila, és Takács Péter is támogatásáról biztosította a pécsi professzort.




















