Címlap Baranya Még mindig ma...

Még mindig magas a pécsi és a komlói levegő ózontartalma

Az érintett települések között van továbbra is Pécs és Komló. A magas ózonkoncentráció miatt a krónikus légúti betegségben szenvedők légúti irritációt, légzési nehézséget, köhögést tapasztalhatnak.  

Ezért az asztmában vagy más légzőszervi betegségben szenvedőknek nem javasolják, hogy ebben az időszakban intenzív fizikai tevékenységet végezzenek a szabadban.