Szerdán délelőtt hat kórházba érkezett meg a vakcina. A tervek szerint
a nap folyamán még 15 intézménybe szállítanak ki oltóanyagot, köztük a Pécsi Egyetem Klinikai Központjába.
Ez meg is érkezett.

Az Európai Gyógyszerügynökség december 21-én törzskönyvezte a Pfizer-BioNTech Covid-19-ellenes oltóanyagát, december 26-án érkezett Magyarországra az első szállítmány, 9750 oltóanyag, amelyet öt oltópontra vittek.





















