A közösségi oldalán közzétett posztjában keres szakorvos kollégákat a pécsi sürgősségi vezetője, Kanizsai Péter.
Írásában leszögezi, hogy a nagy igénybevétel, terhelés miatt sajnos sok orvos „a kisebb ellenállás irányába vették, veszik az útjukat”, azaz elhagyják a sürgősségi betegellátó osztályt. Kanizsai Péter azonban várja az optimista és lelkes szakorvosok jelentkezését.
A bejegyzés ITT olvasható.


















