Az E-felvételiben zajlik az ügyintézés, a felvételizőknek január 11-ig van lehetőségük a pótlásokra, módosításokra. A hiánypótlásról az érintettek hamarosan levelet kapnak, ám az erről szóló tudnivalók a felvi.hu oldalon is megtalálhatóak.
A keresztféléves felvételi ponthatárokat várhatóan január 25-én hirdetik ki.
Kiemelt képünk illusztráció.



















