Címlap Egyetem Elkezdődött a...

Elkezdődött az ügyintézési szezon a keresztféléves felvételi eljárásban

Az E-felvételiben zajlik az ügyintézés, a felvételizőknek január 11-ig van lehetőségük a pótlásokra, módosításokra. A hiánypótlásról az érintettek hamarosan levelet kapnak, ám az erről szóló tudnivalók a felvi.hu oldalon is megtalálhatóak.

A keresztféléves felvételi ponthatárokat várhatóan január 25-én hirdetik ki.

Kiemelt képünk illusztráció.