Címlap Baranya A navosok nem...

A navosok nem barnulni mennek a pécsi szolikba

Egészen pontosan augusztus utolsó napján várhatóak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal munkatársai a pécsi szoláriumokban.

Szerdán a Szigetvári Strandon tűnnek fel a hivatal munkatársai, majd csütörtökön Sásdon, a Rákóczi úton.

A próbavásárlások alkalmával figyelik, hogy adnak-e számlát illetve nyugtát az eladók, szolgáltatók, azt, hogy megfelelően használják-e az online kasszát, illetve a forgalmazott áruk eredetét is vizsgálhatják.

Emellett Baranya építkezésein is folytatódnak a szabályos foglalkoztatást vizsgáló ellenőrzések augusztus 31-e és szeptember 5-e között.