Címlap Gazdaság Életműdíjat k...

Életműdíjat kapott Csányi Sándor

Csányi Sándornak, az OTP Bank elnök-vezérigazgatójának a tőzsde igazgatósága a 25 év elismeréseként „a hazai tőkepiac fejlesztéséért” életműdíjat adományozott. Az életműdíjat Patai Mihály, a BÉT elnöke adta át. Patai Mihály szerint Csányi Sándor teljesítménye „magáért beszél”.

Végh Richárd kijelentette: az OTP Bank válságállónak bizonyult az elmúlt 25 évben, és „bomba formában van” a számok alapján.

Csányi Sándor az eddigi legértékesebb díjának nevezte az elismerést, mert szavai szerint a tőzsde a teljesítmény legigazabb tükre.