Címlap Gazdaság KGM-kékben vi...

KGM-kékben világított a TV-torony – megnyílt az új KGM-szalon a Penthe Autóházban

Ünnepélyes hangulatban nyitotta meg új szalonja kapuit a Penthe Autóház legújabb márkaképviselete a KGM november 14-én. Az esemény apropóján a város egyik ikonikus jelképe, a TV-torony az este folyamán KGM-kék fényben tündökölt, köszöntve az új márka érkezését.

A megnyitón a vendégek elsőként tekinthették meg a KGM legújabb modelljeit, a márkát, amely korábban SsangYongként volt ismert, és továbbra is a modern technológiát, erőt és eleganciát képviseli. A Penthe Autóház ezzel tovább bővítette prémium kínálatát, és új szintre emelte az ügyfélélményt a térség autópiacán.

Mérföldkő a Penthe Autóház életében

A KGM-szalon megnyitása nem csupán egy új autómárka bemutatkozása, hanem egy mérföldkő a Penthe Autóház történetében is. A város felett kékbe öltözött TV-torony pedig egyértelmű üzenetet hagyott: megérkezett a KGM márka Pécsre.