Több mint százan álltak sorba az október 23-i nemzeti ünnep estéjén, hogy bevizsgáltassák a Mecsekben és Pécs környékén gyűjtött gombáikat. A bevizsgáltatott gombák 30 százaléka a mérges és a nem ehető kategóriába tartozott, volt aki gyilkos galócát is tett a kosarába. A tapasztalat szerint az amatőr gyűjtők többsége mindent összeszed amit talál, kevesen keresik céltudatosan az ehető, ízletes gombákat. A pécsi vásárcsarnok gombaszakellenőrei a gomba szezon miatt október 23-án rendkívüli szakellenőri vizsgálatot tartottak délután 5 és 7 óra között.
Gyilkos galóca is előkerült a kosarakból
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...


















