Címlap Hírek Hétfőtől megs...

Hétfőtől megszűnik a látogatási tilalom a kórházakban

Egy napon csak egy látogatót fogadhat a beteg, legfeljebb 60 perces időtartamban.

Feltétel még, hogy védettségi igazolvánnyal kell rendelkeznie a látogatónak – mondta Müller Cecília csütörtökön.