Címlap Hírek Idén is katla...

Idén is katlanozhatunk!

Azt írják: idén reális esély van arra, hogy megrendezhessék a fesztivált. Már szervezik, egyeztetik a programokat, már a helyszíneket is körbejárták.

Időközben elveszítették védnöküket, Törőcsik Marit, akire augusztus 6-án Mozart Requiemjével emlékeznek majd. Kiemelt vendég lesz a 21 éves 30Y.

Felhívták a figyelmet arra, hogy az Ördögkatlan szándékaik szerint a szabadság szigete volt és marad is, ám az aktuális rendelkezéseket be kell tartani. Azaz csak azok léphetnek be a programokra, akiknek lesz védettségi igazolványuk.

Kiemelt képünk forrása: Ördögkatlan Fesztivál facebook oldala.