Új kormánya van Magyarországnak, ennek apropóján pedig Orbán Viktor „leltárral” jelentkezett.
Szerinte ez történt a 16 éves Fidesz-kormány alatt.
Ez is érdekes lehet
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
Ebben az életkorban az ember már sokkal inkább hátratekint, nem előre - magyarázta a baranyai...
Már hivatalosan is kinevezte őket a köztársasági elnök.
A pécsi Fidesz új elnöke, Csizmadia Péter a Kibeszélőben.
Nem csak karót nyelve lehet dolgozni a Parlamentben. FRISSÍTVE: Ruzsa Diána elnézést kért.
Magyar Péter jelentette be.

















