Címlap Egyetem Maszkviselésé...

Maszkviselésért kampányolnak a pécsi egyetemen

A PTE Operatív Stáb legutóbbi határozata szerint

az egyetem területén kötelező a szájat és az orrot folyamatosan eltakaró orvosi maszk használata

  • a zárt térben tartott, jelenléti foglalkozásokon,
  • ügyintézés során,
  • zárt térben tartott értekezletek, testületi ülések során, amennyiben nem biztosítható a biztonságos távolságtartás és/vagy a helyiség megfelelő szellőztetése.

Nem kötelező, ugyanakkor erősen ajánlott a szájat és az orrot folyamatosan eltakaró orvosi maszk használata

  • a közösségi terekben,
  • a közlekedő folyosókon,
  • a kollégiumban, az irodákban, illetve a zárt térben tartott rendezvényeken.

Most videóban kampányolnak

A maszkhasználat fontosságára dr. Jakab Ferenc virológus, a Virológiai Nemzeti Laboratórium vezetője, dr. Betlehem József rektorhelyettes, a PTE Operatív Stábjának vezetője, valamint Koltai Arnold, a PTE EHÖK elnöke videóban hívta fel a figyelmet, amelyek ITT érhetők el.

Kiemelt képünk forrása: aok.pte.hu.