Címlap Arc Mától vége a ...

Mától vége a rendeleti kormányzásnak: megszűnik „az orbáni háborús veszélyhelyzet”

A mai nappal, négy év után megszűnik az orbáni háborús veszélyhelyzet, és ezzel a hat éve bevezetett rendeleti kormányzástól is búcsúzunk. Visszatérünk a normalitáshoz.



Korábban utalt arra a miniszterelnök, hogy több száz jogszabályt kell emiatt (a veszélyhelyzet megszűntetése miatt – a szerk.) áttekinteni és módosítani, ami elképesztően sok munkával jár majd.


(Fotó: Magyar Péter közösségi oldala)