A gyanú szerint szeptember végén a 38 éves férfi Pécsett a barátnőjétől ellopott három gyűrűt.
A férfi a lopással közel 1 millió forint kárt okozott
ezzel a nőnek. Pécsett, a Krisztina téren november 13-án délután a férfi összeveszett a nővel és annak édesanyjával.
A veszekedést követően mind a két nőt bántalmazta.
Az eset során a 39 éves nő súlyos, míg anyja könnyebb sérüléseket szenvedett.
A férfit elfogták a rendőrök és előállították a rendőrkapitányságra. Ellene súlyos testi sértés, könnyű testi sértés és lopás miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság.
Forrás: Police.hu
















