– Nyul Zoltán helyettes államtitkár úrral tettünk látogatást Harkányban, amelynek fő témája a Harkányi Gyógyfürdő fejlesztési perspektívája volt – közölte Nagy Csaba.

A térség fideszes országgyűlési képviselője szerint a megye egyik legfontosabb turisztikai vonzereje olyan energetikai korszerűsítés kapujában áll, amiből komplex módon profitálhatnak a harkányiak, a turisztikai szereplők, a gazdasági-szolgáltatási szektor munkáltatói és munkavállalói egyaránt.
„Egyszerre számolunk hatékonyabb fenntartással, olcsóbb energiával, jobb kereseti lehetőségekkel és magasabb foglalkoztatottsággal”
– tette hozzá.
Nagy Csaba azt is mondta, hogy az a céljuk, hogy növeljék az idegenforgalmi szektor presztizsét és a vendégéjszakák számát.
















