Az Országos Mentőszolgálat főigazgatója, dr. Csató Gábor rendkívüli bejelentést tett.
Az Ukrajnában zajló háború által kiváltott menekülthullám kapcsán az Országos Mentőszolgálat hivatalos Facebook-oldalán rendkívüli bejelentést tett dr. Csapó Gábor főigazgató.
„A mentők bajtársi közössége mindig egy emberként mozdul meg a bajban. Ez történik most is. Felvettük a kapcsolatot a beregszászi mentőszolgálattal, hogy miben tudunk nekik segíteni, hogyan tudjuk könnyíteni a terheiket. Tegnapi naptól pedig nyitva áll a hajduszoboszlói és a balatonszemesi üdülőnk ajtaja a háború elől menekülő családok részére. Isten óvja őket!”



















