Az ország legnépszerűbb mém- és viccgyáros kocsmárosának – Tibi atyának – is elérte az ingerküszöbét a pécsi Szívklinika professzora, aki nem mellesleg a Fidesz-KDNP pécsi országgyűlési képviselőjelöltje.
Tibi atya ugyanis sírva röhögő fejjel ezt posztolta ki követőinek:

Hogy a bohócra pingálás miatt röhög-e sírva Cziráki Attilán Tibi atya, vagy a túl kicsinek érzett Fidesz logó miatt, az nem derült ki a lakónikusan rövid posztból.
A 69 éves pécsi szívgyógyász professzort egyébként két napja
nyilvánosan szarozta le egy Pécsről már évek óta elköltözött „influenszer”.
Erről, és a lehetséges okokról itt írtunk bővebben:
(Borítókép forrása: Tibi atya Facebook oldala)


















