Címlap Hírek Szilveszteri ...

Szilveszteri menüt kaptak a baranyai mentősök

A Baranya megyei mentőszolgálat munkatársai több, mint ötvenezer alkalommal segítettek a bajba jutottaknak a megyében az idei évben és ehhez jöttek hozzá azok a többletfeladatok, mint például a COVID tesztek végzése.

Hálával és köszönettel tartozunk a mentősöknek az egész éves helytállásért, ezért döntöttünk úgy a Baranya Segít Program keretében, hogy az ünnepek alatt naponta 11 helyszínen összesen 325 adag ünnepi menüvel lepjük meg a megyében szolgálatot teljesítő mentősöket. Baranya nagy közössége nevében szeretnénk ezzel megköszönni az idei év 365 napján végzett áldozatos munkájukat – hangsúlyozta Őri László megyei elnök.