Advent 4. vasárnapjának előestéjén Felföldi László pécsi megyés püspök a betlehemi lánggal gyújtotta meg Pécs adventi koszorúján a negyedik, a szeretetet jelképező gyertyát. Ez a vasárnap az elcsendesedés, az összegzés és a várakozás beteljesülésének ideje. A szeretet, a remény, az öröm és a béke most együtt ragyognak, utat mutatva szívünknek.

















