Címlap Közélet Várható volt?...

Várható volt? A diákok negyede nem ment iskolába!

Közleményükben hozzátették: a pedagógusok szinte valamennyien munkába álltak.

A tárca köszönetet mondott minden óvodai és iskolai dolgozónak a jelenléti nevelés, oktatás újraindításáért végzett „áldozatos munkájáért”.